BENGÜ

portfolio

Liseden yeni mezun oldun ve İzmir'den İstanbul'a gelmek için can atıyorsun. Emin ol çok doğru bir karar vermişsin ve İstanbul hayattan, müzikten beklediklerinin çoğunu verecek sana ilk başlarda biraz sıkıntı çekmen çok normal. Kolay mı yaşadığın şehirden, ailenden, dostlarından, evinden, annenin yemeklerinden ayrılmak bir anda? Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesini kazandın. Amerikan Lisesinden sonra kampüs ve aktiviteler sana yetmese de derslerini sağlam tut çünkü sonra pek vakit ayıramıyacağın günler olacak. Özellikle de ticaret hukukuna dikkat!

Hayal ettiğin şeyler bir bir gerçek olmaya başlayacak. Ailenden uzak birçok yükü (hem dersler hem yeni başladığın vokalistlik deneyimi, faturalar !) kaldırmak zor biliyorum ama ileride tüm bunlar ayakları yere basan bir birey olmanın temeli olacak, göreceksin?

Ne kadar yorulsanda kısa bir süre sonra o hayal ettigin ilk albümü yapacaksın ve 2000'li yıllar sana hep güç, başarı ve uğur getirecek. Herşey bir anda gerçekleşmiyebilir! Sakın hayal kırıklığına uğrama, sabırlı ol. Adımların emin olsun, yavaş olsun. Bu dediklerimin önemini 2007 yılına geldiğinde anlayacaksın. Her zaman hırslı ol ama sakın hırslarının sana zarar vermesine izin verme! Sağlıklı kalmaya ve spora devam et. Sevenlerinin her zaman kıymetini bil. Onlar hep yanında olacak.

ÖPÜLDÜN BENGÜ.

Ve şimdi sene 2011. Ne mutlu bana ki bundan birkaç sene önce 15 yaşındaki Bengü'ye yazdığım bu mektupta daha o yaştayken kurduğum çoğu hayal, amaçladığım bi çok şey siz beni sevenler sayesinde gerçek oldu. 2000 senesinde ilk albümü "SEN BİR ÇİÇEKSİN" o genç kız sizlerin desteği ve gücüyle ikinci albümü "BAĞLASAN DURMAM" ile 2005 senesinde huzurunuza çıktı ve daha sonra 2007 senesinde 3 albümü "TAKTİK" 2008 senesinde 4 albümü "GEZEGEN" 2009 senesinde 5 albümü "İKİ MELEK" ve 2010 senesinde "SIRADA SEN VARSIN" single çalışmalarını beğeninize sundu. Çok şükür Allah'ıma ki hiçbir albümde sizlere mahçup olmadım ve her defasında sayenizde daha da başarılı oldum, alkışlandım sizlerin desteği ile büyüdüm.